Krása a módaVlasy

Gelové nehty do ztracena: Stále trendy i v roce 2023!

Gelové nehty do ztracena: Stále trendy i v roce 2023!

Každá elegantní žena ví, že jen s perfektní manikúrou může dosáhnout dokonalého výsledku. Pěkně upravené ruce o nás mohou druhým mnoho naznačovat a mít nádherně vyvedené nehty prakticky neustále je zejména na některých pracovních pozicích naprostou nutností. Naštěstí v dnešní době existují snazší způsoby, než si je každé dva dny zas a znovu lakovat. Dejte šanci gelových nehtům!

Gelové nehty do ztracena

Gelové nehty mohou být velmi elegantní. Nepředstavujte si hned extravagantní barevné a bohatě zdobené drápy. Pokud toužíte po něčem umírněnějším, vyzkoušejte gelové nehty do ztracena takzvané babyboomer.

Jak na ně?

Pokud nemáte mnoho zkušeností, je lepší nechat babyboomer manikúru do rukou profesionálů. Zejména pokud se rozhodnete pro variantu s gelem. Jde v podstatě o variaci na klasickou francouzskou manikúru, kdy je celý nehet pokrytý velmi přirozenou barvou laku. Zpravidla se používá růžový nebo i čirý. Špičky nehtu, které přerůstají přes prst jsou pak namalované bíle. Přechod mezi barvami je ostrý.

U babyboomer je přechod mezi barvami postupný. Tím, že je nejprve nanesena vrstva gelu v základní obvykle v jemně růžové barvě, a následně je postupným „ťupáním“ přidávána z jedné strany bílá dokud není dosaženo dokonale plynulého přechodu, je nakonec vytvořen takzvaný ombré efekt.

Zvládnete to i sama!

Babyboomer nehty zvládnete i sama doma. Jednoduší variantou oproti gelu je gel lak. Pracuje se s ním velmi podobně jako s běžným lakem. Jediný rozdíl spočívá v nutnosti zapékání vrstev, díky čemuž vám nové nehty déle vydrží. Objednejte si například předpřipravený box NANI sada na Babyboomer, kde najdete za pár stovek všechno, co na takovou manikúru potřebujete. Jediné, co musíte mít doma, je UV/LED lampa.