Cviky a vybavení

Funguje Vibro shaper?

Funguje Vibro shaper?

Cvičební pomůcka Vibro shaper se stala v poslední době doslova hitem a patří mezi nejprodávanější fitness výbavu. Jedná se ale v případě koupi o dobrou investici? Skutečně Vibro shaper funguje? To si rozebereme v následujícím článku.

Výsledky vyžadují konzistentní cvičení

Na otázku zda Vibro shaper funguje si odpovíme hned na začátku našeho článku. Odpověď však nemůže být z podstaty věci zcela jednoznačná. Tato cvičební pomůcka, stejně jako jakákoliv jiná výbava na cvičení, pouze zprostředkovává nové možnosti a rozšiřuje repertoár možný cviků. Bez vašeho skutečného výkonu vám žádné vybavení výsledky nezajistí.

Na druhou stranu pokud budete ve cvičení konzistentní a svoji snahu podpoříte kvalitní stravou a dostatkem regenerace může Vibro shaper fungovat velmi dobře.

Mohlo by vás také zajímat: Jak zjistit kalorie v jídle

Poměr kalorického příjmu a výdeje

Z toho vyplývá, že samotné cvičení je vždy jen jedním dílem do skládačky zdravého životního stylu. Ať už chcete cvičením na Vibro shaperu hubnout nebo třeba nabírat svalovou hmotu, budete muset počítat se svojí kalorickou bilancí.

Pokud přijímáte více kalorií, než svými aktivitami během dne vydáte, budete v dlouhodobém horizontu nabírat a pokud je u vás situace opačná, budete hubnout.

Cvičením na vibrační podložce pak může docházet k poměrně intenzivnímu pálení kalorií a zjednodušeně tak je možné konstatovat, že vám může pomoci k dosažení vašich cílů.

Záleží na vašich cílech

Zmíněné cíle však musí být realistické a od cvičení na Vibro shaperu nemůžete očekávat zázraky. Vše je o konzistenci a dlouhodobé vytrvalosti. Pokud vám nicméně podobné pomůcky pomohou udržet motivaci a jejich využití je pro vás komfortní, určitě se nemusíte bát jejich využití.

Zdroj: vitality4life.co.uk