Krása a módaNehty

Francouzská manikúra v roce 2023: Nestárnoucí klasika či zastaralý trend

Francouzská manikúra v roce 2023: Nestárnoucí klasika či zastaralý trend

Která žena by netoužila po krásně upravených nehtech. Vždyť ruce jsou přeci naší velkou vizitkou. Pokud budete mít pěkně upravené nehty, může vám to pomoci působit příjemně a seriózně. Rozhodně vás nezklame francouzská manikúra. Můžete ji nosit do práce, na schůzky nebo jen tak. Je vhodná i pro důležité společenské události.

Proč právě francouzská manikúra?

Jedná se o dokonalé řešení pro všechny ženy, které mají rády upravené nehty, ale netouží po extravagantních vzorech. Takto upravené nehty jsou vhodnou volbou k jakémukoli outfitu. Francouzská manikúra navíc nabízí velmi přirozený vzhled a nedbalou eleganci. Je jemná, jednoduchá, ale také luxusní a reprezentativního vzhledu. Jedná se o jeden z univerzálních způsobů úpravy nehtů. Je vhodná jak pro všední dny, tak i pro společenské události.

Francouzskou manikúru lze nosit různými způsoby

Můžete si nechat vykouzlit klasickou francouzskou manikúru, u které se bílým lakem natřou konce nehtů. Ty se tak zvýrazní. Na zbytek nehtu se nanese průhledný lak nebo lak s jemnou perletí. Ruce pak působí upraveným a čistým dojmem. Chcete-li tento styl trochu oživit, tak můžete použít různé nehtové ozdoby – nálepky, třpytky, nalepovací kamínky nebo třeba jemné malůvky. Kromě tohoto zdobení je francouzská manikúra velmi variabilní úprava, co se používání barev týká. Nehtové konečky nemusejí nutně mít jen bílou barvu. Můžete si vybrat kteroukoli jinou. Barvy však můžete použít i na zbylé části nehtů a konečky nechat bílé. Chcete-li si nechat vytvořit francouzskou manikúru barevnou, využijte k tomu harmonický design, použijte kontrastní odstíny či takové, které spolu sousedí na barevném kole.

Také tvar nehtů může být různý – kulatý, špičatý a dokonce i hranatý (zapilovaný do rovna). Francouzskou manikúru můžete nechat udělat jak na nehty přírodní, tak i umělé nebo gelové. Tento druh manikúry si můžete nechat vykouzlit kdykoli. Pokaždé může mít jiný vzhled a vy tak budete vždy originální a IN.