Krása a módaVlasy

Fialovo modré vlasy: komu sluší 2023?

Fialovo modré vlasy: komu sluší 2023?

Fialovo modré vlasy rozhodně patří mezi ty, které na ulici běžně nepotkáte. A přesto to není barva nijak zvlášť nová. Světlou verzi fialovo modré vídáme čas od času na hlavách babiček, v sytější a modernější obměně však proniká i do kosmetických salonů, které využívají spíš mladší ročníky. Komu ale takové fialovo modré vlasy sluší a kde vlastně pořídit ty nejlepší barvy?

Jsou fialovo modré vlasy pro vás ty pravé?

Co naplat, fialovo modré vlasy jsou velmi výrazné a jako takové se nehodí pro každého. Pokud už nejste právě teenager, zamyslete se nad tím, jak by byla vaše neobvyklá barva přijata ve vašem zaměstnání. Navíc fialovo modrá barva patří mezi studené odstíny barevného spektra a jako taková sluší zase studeným barevným typům. Pokud jste tedy léto či zima a nic vám ve výběru této barvy nebrání, jděte do ní!

Produkty, které se vyplatí!

Mezi originálnějšími barvami na vlasy je obvykle obtížné najít takové, které slibují permanentní výdrž. Ale i semipermanentní či vymývatelné produkty jsou skvělé. Zejména ty, které vydrží jen několik umytí vám totiž dávají možnost si tuto barvu vyzkoušet přímo na vlasech.

Vyzkoušet můžete například kapičky LIVE Drops v odstínu Orchid Purple od značky Schwarzkopf, které se nakapou přímo do vašeho kondicionéru. Díky spojení s kondicionérem si můžete vybrat, jaké intenzity chcete dosáhnout, protože je jen na vás, kolik kapek produktu použijete.

Vaši pozornost si také zaslouží švestkový odstín od značky Direction. Jedná se o semipermanentní barvu, která bez problému vydrží několik umytí a konečný efekt je tak o mnoho stálejší než u kapiček LIVE Drops. Šanci také dejte oblíbené kadeřnické kosmetice Wella Professionals a jejich semipermanentní barvě na vlasy v odstínu Ultra Purple. Vydrží až dvacet umytí a jednotlivé odstíny můžete mezi sebou libovolně míchat.