Horoskopy

Dnešní horoskop – pondělí 13.11.2023. Panna bude mít štěstí ve finančním rozhodování, Střelec si umí poradit se všemi problémy

Dnešní horoskop – pondělí 13.11.2023. Panna bude mít štěstí ve finančním rozhodování, Střelec si umí poradit se všemi problémy

Beran

Všechny vaše dobré vlastnosti dnes vystoupí do popředí. Nemusíte se bát rozhodovat. Jen je třeba si důkladně promyslet důsledky svého jednání. V ohrožení je zdraví vašich plic. Proto je zapotřebí strávit co nejvíce času v přírodě. Neodkládejte důležité úkoly. To, co dnes odložíte, vás v budoucnu dožene v nejméně vhodnou situaci. I když se cítíte unavení, je třeba zatnout zuby a vyřešit všechny úkoly, které jste si na dnešek naplánovali.

Býk

Vaše upřímnost je někdy pro vaše okolí nepříjemná a je těžké se s ní srovnat. Vaši nejbližší ale vědí, že to s nimi myslíte dobře. Díky této vlastnosti se vám dnes podaří vyhnout se podvodu. Snažte se jednat v souladu se svým přesvědčením a nehrajte si na někoho, kým nejste. Buďte vnímaví k pocitům ostatním. Vyhraďte si čas sami pro sebe, naplánujte si například kosmetickou proceduru. Vaše emoce jsou dnes jako na houpačce. To může způsobit, že některé vaše reakce jsou přehnané.

Blíženci

Máte tendence vrhnout se do všeho po hlavě. To je ale dnes rizikové. Je důležité, abyste si promysleli veškeré akce, do kterých se pustíte. Zkuste si najít chvilku sami pro sebe, kde na vás nikdo nebude tlačit ani vám radit. Vy sami víte nejlépe, co je třeba udělat. Tempo, které jste si nastavili, se nedá dlouhodobě zvládat. Nezlobte se na své okolí, že vám nestačí. I vaše energetické hladiny se jednou vyčerpaní.

Rak

Záříte optimismem, díky kterému si můžete získat obdiv svého okolí. Dnes vám nic nestojí v cestě, žádná překážka není dost velká. Dejte si ale pozor, vaše tempo je vražedné a můžete se snadno vyčerpat. Dělejte si přestávky v práci a na konci dne relaxujte. V ohrožení je zdraví vašich jater, takže se stravujte střídmě. Vaše svědomí je čisté, takže nereagujte na pomluvy ani provokace v práci. Pravda se brzy sama ukáže.

Lev

Kolem vás panuje neklidná atmosféra. Snažte se ale zachovat co nejvíce klidu a nepodléhejte všeobecnému chaosu. Soustřeďte se na hlas svého rozumu a nejenže nezabloudíte vy sami, můžete vyvést z problému také lidi ve svém okolí. Soustřeďte se na své cíle a rozplánujte si jednotlivé kroky, které k nim směřují. Jste ve velmi dobré formě, měli byste se ale vzdát konzumace návykových látek. Nesnažte se provokovat své okolí.

Panna

Dnes můžete jednat tak, jak chcete. Máte totiž obrovské štěstí, že všechno dopadne tak, jak si přejete. Finanční rozhodnutí, která dnes učiníte, budou velmi příznivá. Hazardní hry se ale nevyplácí. Vaše mysl je plná nápadů, které jsou ale dost neuspořádané. Můžete si je sepsat a brzy zjistíte, které z nich se vyplatí realizovat. Nespoléhejte se na svou intuici. Zdravý rozum a vytrvalost je to, co vás dovede do zdárného konce.

Váhy

Umíte se vyhnout všem problémům. Ostatním dennodenně ukazujete, že jste na správném místě. Nenechte se odradit zlými jazyky a jděte si i nadále za svými cíly. Vyhýbejte se hádkám a nepřistupujte na kompromisy, které vám jsou nepříjemné. Pokud utišíte své pochybnosti, můžete v zaměstnání dosáhnout velkých věcí. Energii načerpáte časem, který strávíte se svou rodinou. Nebojte se projevit nadšení, když máte radost.

Štír

Máte pocit, že věci kolem vás jdou velice rychle. Je proto možné, že v tom rychlém sledu něco důležitého přehlédnete. Snažte se zaměřit na to, co je pro vás opravdu důležité. Jste se sebou spokojeni, tak se nebojte převzít zodpovědnost za své činy. Máte nedostatek pohybu, takže popřemýšlejte o sportu, který byste mohli dělat pravidelně. Pokud dáte na svou intuici, můžete být inspirováni ke spoustě činů.

Střelec

Umíte vyřešit všechny problémy, které se dějí kolem vás. Kromě toho ale umíte vyřešit i problémy ostatních lidí. Je možné, že za vámi budou přicházet, abyste jim poradili. Může to být náročné. Ujistěte se, že vaše rady nejsou příliš radikální. Snažte se dostat pod kontrolu své emoce, protože jednání pod jejich vlivem může být přehnané. Abyste dosáhli dobré hladiny energie, bude zapotřebí strávit co nejvíce času v přírodě.

Kozoroh

Díky své laskavosti můžete získat zajímavé příležitosti. Nebojte se jich využít. Pokud toužíte po změně, je třeba prodiskutovat ji se svým partnerem. Vzhledem k tomu, že váš vztah je harmonický, shodnete se na tom, na čem je třeba zapracovat. Laskavosti, které vysíláte do světa, se vám vrátí. Buďte otevření komunikacím s nejbližšími lidmi. Může se vám dostat povzbuzení, které potřebujete. Připravte se na to, že vás čekají velice silné emoce.

Vodnář

Nic nenecháte bez odezvy. Na každou provokaci odpovíte, takže počítejte s tím, že se dnes nevyhnete hádkám. Snažte se co nejlépe formulovat svá slova a jednejte diplomaticky. Pokud se vrháte do nového koníčku, dejte si pozor, ať zbytečně neriskujete. Hrozí vám zejména úrazy týkající se vašich nohou. Chovejte se k ostatním přátelsky, i když nemáte náladu se s nikým bavit. Než jednat podrážděně, tak to si radši zalezte někam, kde budete sami.

Ryby

Nechte se vést svým rozumem a dostanete se na to správné místo. Je třeba být racionální. Vaše intuice vám dnes nepomůže. Logika a vzdělání společně s vytrvalostí vás po pracovní stránce posunou nejdále. Je načase přehodnotit své stravovací návyky. Řítíte se nejenom k problémům s váhou, ale také se zdravím. Snažte se konzumovat co nejvíce zeleniny. Jednejte v souladu se svými morálními hodnotami a nemůžete se mýlit.