Móda

Country styl oblečení: které kousky vám nesmí chybět ani v roce 2023?

Country styl oblečení: které kousky vám nesmí chybět ani v roce 2023?

Country styl oblékání je velmi pohodlný styl, který se hodí nejen na venkov. Pokud jste romantickou duší, pak je tento styl právě pro vás. Styl se kromě kovbojských vysokých bot vyznačuje taky velmi romantickými květinovými vzory. Co nosit, pokud chcete být „country girl“?

  • Vysoké kovbojské boty
  • Kostkovaná košile
  • Květinové šaty
  • Džíny a džínová bunda
  • Klobouk
  • Kožený opasek

Vysoké kovbojské boty

Kovbojský pár bot s vysokou podrážkou je neodmyslitelnou součástí každého country outfitu. Výhodou je univerzalita těchto bot, protože budou vypadat skvěle nejen s riflemi, ale také s květinovými šaty.

Kostkovaná košile

Kostkovaná košile je country evergreenem, který nikdy nezestárne. A pozor, nemusí se jednat pouze o tlustou flanelovou košili. Košili můžete nosit tradičně zakasanou v kalhotách, ale rozepnutou košilí můžete ozvláštnit každý outfit například outfit se šortkami a tričkem.

Květinové šaty

Květinky a volánky jsou to pravé ořechové pro opravdové romantické duše. V country stylu se nejčastěji tyto vzory objevují právě na šatech.

Džíny a džínová bunda

Když si představíte kovboje, jistě si kromě košile vybavíte taky pěkný zadek v riflích. Ano klasické světlé modré džíny s klasickým rovným střihem nohavic jsou součástí typického country stylu, nicméně střih nohavic lze modifikovat dle libosti. Chybu neuděláte ani s modrými šortkami s roztrhaným lemováním. Džínový prvek outfitu můžete doplnit také džínovou bundou.

Klobouk

Delší vlnité vlasy nebo culíky a k tomu klobouk. Ať už sáhnete po klobouku slaměném nebo plstěném v kovbojském střihu, tento doplněk váš outfit povznese na úplně jinou úroveň.

Kožený opasek

Opasek není jen pomocník při padání kalhot, ale v country stylu se jedná o podstatný doplněk. Vzpomínáte na začátky kariéry Taylor Swift a nošení opasků pro zvýraznění pasů v šatech? Tak přesně o tomto je řeč.