Krása a módaMóda

Černý outfit: Díky těmto 3 tipům naprosto zazáříte

Černý outfit: Díky těmto 3 tipům naprosto zazáříte

Když se řekne černý outfit, většina z nás si představí nudné a ponuré oblečení, které z vás udělá nevýraznou šedou myšku. Opak je však pravdou. Díky našim jedinečným 3 tipům totiž povýšíte černý outfit na lepší a luxusnější úroveň!

Proč zbožňujeme černé outfity?

Černá barva je prostě jednou z našich nejoblíbenějších. Nejen, že nám dokáže ubrat nějaká ta kila navíc, ale také se dá skvěle doplňovat, kombinovat a nosit.

Nebojte se toho, že byste v černé barvě byla nevýrazná. Jestliže se totiž naučíte nosit černé outfity a vhodně je doplníte, budete na své okolí působit tak výrazně a svěže, jako kdybyste se po ulici procházela celá v bílém!

Bílé tenisky

… jsou skvělou volbou k doplnění černého outfitu, protože budou jediným výrazným barevným prvkem v záplavě černé barvy. Bílé tenisky skvěle vypadají především v kombinaci s černou sportovní teplákovou soupravou nebo s koženou černou bundičkou a legínami.

Tip Extrafit!

I když je vaše oblečení černé, k bílým teniskám si vždy nasaďte také bílé ponožky.

Černý opasek s výraznou zlatou sponou

… dodá šmrnc a nádech luxusu elegantnímu černému outfitu. Můžete jej nasadit do černých džínů, kalhot s vyšším pasem nebo třeba do černé džínové sukně.

 Jestliže máte rádi zlaté doplňky, neváhejte a obohaťte svůj černý outfit také zlatým psaníčkem do ruky nebo černými slunečními brýlemi se zlatými detaily.

Tip Extrafit!

A co teprve takové zlaté hodinky nebo zlaté knoflíčky na černé košili? Wow!

Lesklý černý prvek

… váš outfit povýší na lepší úroveň. Jestliže se nechcete vzdát černé barvy ani pomocí doplňků nebo bílých tenisek, tento tip je určen právě pro vás.

Stačí totiž dodat vašemu černému outfitu jakýkoliv výrazný lesklý prvek. Může to být zimní lesklá oversized černá bunda, lesklý černý bucket hat nebo třeba lesklá černá kabelka.

Tip Extrafit!

Skvělým černým lesklým prvkem na jaro může být trendy cropped vesta, kterou můžete nosit ležérně rozepnutou přes černou oversized mikinu.