Krása a módaVlasy

Barva vlasů podle znamení: 12 inspirací pro každé znamení

Barva vlasů podle znamení: 12 inspirací pro každé znamení

Jaká barva podle znamení zvěrokruhu vám dokonale padne? Není tajemstvím, že znamení, ve kterém jsme se narodili, promlouvá do našich povahových vlastností, vztahů i do oblékání. A my vám dnes ukážeme, jaká je vaše barva vlasů podle znamení!

Barva vlasů podle znamení zvěrokruhu

Jste narozeni ve znamení Raka, Střelce, Vodnáře nebo třeba Lva? Ať už vám osud do karet nadělil jakékoli znamení, níže pro sebe najdete tipy na vhodné odstíny.

Beran

Ohnivé znamení Berana neudělá chybu, pokud zvolí teplé podtóny vlasů. Nebojte se červené v jakékoli její podobě, chyba nebude ani měděná barva nebo medová.

Býk

Pokud jste se narodili ve znamení Býka, sebevědomě noste svoji přírodní barvu vlasů, protože ta vám sedí ze všech nejlépe. Slušet vám budou i vlasy barvené tzv. balayage technikou.

Blíženci

K vám se hodí extravagantní barevné vlasy. Nebojte se nosit třeba sytě růžovou nebo výrazně modrou barvu. Seknou vám!

Rak

Barva vlasů podle znamení Raka je jakákoli světlá s výraznými odlesky. Naopak si dejte pozor na atypické odstíny, které vám uberou na půvabu.

Lev

Kdo se narodil ve znamení Lva, měl by nosit teplé odstíny ve vlasech. Za nás doporučujeme třeba tmavě-měděnou kombinaci nebo tmavě-kaštanově zbarvené vlasy.

Střelec

Barva vlasů podle znamení Střelce je různorodá, milují totiž experimenty a odráží se to na časté změně barvy jejich hřívy. Cokoli od modré přes fialovou až po zelenou vám bude slušet.

Panna

Vám budou slušet barevné přechody ve vlasech. Je pro vás jako stvořená technika barvení známá jako sombre neboli měkčí ombré. To vám padne.

Váhy

Jaká je barva vlasů podle znamení Váhy? Dejte si pozor na experimenty, na ty vás kdovíjak neužije. Držte se své přirozené barvy, slušet vám budou zejména teplé a měkké odstíny.

Štír

Lidem narozeným ve znamení Štíra sluší tmavě kaštanové odstíny. Chybu neuděláte ani tehdy, kdy pro své vlasy zvolíte jakoukoli tmavší hnědou.

Kozoroh

Pokud jste narozeni ve znamení Kozoroha, noste střídmé barvy vlasů. Nedávejte si ani výrazné melíry nebo viditelné barevné přechody.

Vodnář

Ptáte se, jaká barva podle znamení padne Vodnářům? I pro vás samozřejmě máme tip. Experimentuje se svými vlasy, noste výrazné barvy a nebojte se šedé.

Ryby

Rybám doporučujeme jemné a zářivé odstíny vlasů. Padne jim jak světle hnědá, tak i kombinace šedé a blond.