Další

5 vlastností žen, které muže okouzlují

5 vlastností žen, které muže okouzlují

Touhu někomu se zalíbit zná snad každá žena. A zatímco tu jsou muži, které dají na první dojem, jsou tu i tací, kteří ženu rádi poznají. Jaké vlastnosti by teda měla mít každá žena, aby se zalíbila mužům?

Umění přijmout svůj styl

Co žena, to jedinečný styl. Muži rádi vidí, že ženy nosí to nejlepší oblečení, a to jim dává první dojem o ženě, o kterou mají potenciální zájem. A je to právě oblečení, které mluví svým vlastním jazykem. Takže ať už se jedná o krásné letní šaty, sexy večerní outfit s podpatky, nebo dokonce neformální oblečení, dobré oblečení s upraveným účesem a vkusným líčením udělá na muže trvalý dojem.

Nezapomeňte ale také na to, abyste zůstaly nadále své. Pokud vám nejsou po chuti podpatky, existují i jiné alternativy, které muže dokážou zaujmout, a díky kterým to budete stále vy.

Rovnocennost

Jelikož žijeme v moderním světě, rovnocennost je ve vztahu více než žádaná. Pokud si něčeho muži doopravdy cení, pak je to právě tato vlastnost. Schopnost férového jednání, schopnost umět se dělit i účet a schopnost podílet se na chodu domácnosti.

A buďme upřímní, pro muže je někdy stále těžké přebírat vedení, ať už v rozhovorech, nebo při rozhodování, když jste spolu. Mít ženu, která se neostýchá převzít vedení je pro muže velmi vzrušující a činí ženu v jeho očích okamžitě žádanější.

Sebevědomí

Nic nezáří jasněji než sebevědomí. Sledovat ženu, která je sebevědomá, je něco, od čeho muž prostě nemůže odtrhnout zrak.

Rande se ženou, která si není jistá sama sebou a zájmem o muže, skončí totiž spíše fiaskem. Pokud víte, co od života chcete, a především co také chcete od partnera, je zde dvakrát vyšší šance, že se s protějškem znovu uvidíte.

Kreativita

Kreativní ženy mají smysl pro energii i pochopení, což z nich dělá ideální protějšek. Díky empatii a trpělivosti snáze pochopí bol. Pokud je žena kreativní, evokuje v mužích také nespoutanou nezávislost.

Pokud se vedle sebe postaví dvě ženy, z nichž jedna tráví čas tvořením a druhá raději čas s kamarádkami, pak si buďte jistí, že první jmenovaná bude mít vyšší šanci na úspěch.

Věrnost

Žádný člověk na světě nechce být nikdy zrazen. Když muž potká ženu, dívá se na to, jak se chová a jak respektuje lidi, které má ráda. Pokud své přátele žena neustále pomlouvá, je to chodící pohroma, která se nebojí „vrazit kudlu do zad“.

Stejně jako my, tak i muži vnímají věrnost jako důkaz opravdové lásky.