Další

5 věcí do nesmíte tento týden v televizi minout: Premiéry i klasiky

5 věcí do nesmíte tento týden v televizi minout: Premiéry i klasiky

Vítejte ve světě zábavy a televizních pokladů! Otevíráme dveře k týdnu plnému nezapomenutelných zážitků s naším článkem 5 věcí, které nesmíte tento týden v televizi minout. Ať už jste fanynkou napínavých thrillerů, romantických komedií, nebo si ráda dopřáváte klasické filmové perly, máme pro vás něco, co vás zaručeně nadchne! Připravte si popcorn, uvelebte se v pohodlí vašeho domova a pojďme společně objevit, jaké televizní skvosty na nás čekají tento týden!

Pondělí (25.9.) – 5. díl českého kriminálního seriálu

V pondělí na fanoušky temnějších filmových žánrů čeká již pátý díl zcela nového krimiseriálu OKTOPUS. Hlavní hrdinové, v čele s Miroslavem Krobotem a s oblíbenou herečkou Marikou Šoposkou, se budou snažit vyřešit další dlouho odložený násilný případ, týkající se tragické smrti řidiče kamionu. Zda se kriminalistům podaří vraha odhalit, zjistíte ve 20:10 na ČT

Středa (27.9.) – americký thriller s hvězdným obsazením

Pokud máte rádi napětí a skvělé herecké výkony, nalaďte ve středu ve 20:00 stanici Prima MAX. Budete mít možnost shlédnout drama Bez dcerky neodejdu, v hlavní roli s americkou herečkou Sally Field (známou z komedie Táta v sukni). Příběh vypráví o pokusu o útěk matky a dcery z fundamentalistického Íránu. Předlohou se stal stejnojmenný autobiografický román americké spisovatelky, Betty Mahmoody.

Pátek (29.9.) – romantický film s prvky dramatu

V případě, že se chcete po celém týdnu plném povinností a stresu odreagovat, pusťte si milostně laděný film Bouřlivá léta, vysílaný na stanici Prima LOVE ve 20:00. Čeká na vás příběh mladičké Samanthy, která je všem přítomným navzdory přijata jako první žena na studium medicíny. Zde se seznámí s okouzlujícím Markem, u kterého najde nejen pochopení, ale také lásku.

Sobota (30.9.) – akční komedie s příchutí krimi

Sandra Bullock, Cate Blanchett či Anne Hathaway – hvězdné herečky, které vám svým neotřelým humorem zpříjemní sobotní odpoledne v americkém filmu Debbie a její parťačky. Pokud jste fanoušky legendární série Dannyho parťáci, neváhejte a nalaďte v 17:10 stanici NOVA.

Neděle (1.10.) – napínavá pohádka pro malé i velké

Pokud si chcete užít rodinnou pohodu, mohla by vás zaujmout česká pohádka Chladné srdce, v hlavních rolích s Martinem Dejdarem a oblíbenou dabérkou Aťkou Janouškovou. Příběh vypráví o mladém uhlíři Petrovi, který smysl života vidí v cinkavých zlaťácích. Brzy však zjistí, že skutečné bohatství se skrývá v mnohem důležitějších věcech. Jak k prozření dospěje, zjistíte ve 14:05 na ČT 1.