HoroskopyKrása

Jaký styl líčení podle znamení?

Jaký styl líčení podle znamení?

Pokud v hvězdy věříte, mohou vám v ledasčem napovědět. Třeba i v líčení! Jestli zrovna hledáte něco, co by vám mohlo sedět nejlépe nebo zkrátka chcete zkusit něco nového, nezbývá než se na to zeptat horoskopů. 

Beran 

Nejste si jisté, s jakým make-upem vyniknou vaše rysy co nejlépe? Pak se na to zeptejte hvězd. Ty by ženám ve znamení ohnivého berana například nikdy nedoporučily, aby se v líčení držely při zemi. Naopak radí, aby svou odvahu přenesly i do své vizáže. Slušet by jim měly nápadné oční stíny v barvách zlaté a oranžové i výrazné linky. Bez povšimnutí by neměly nechávat ani své tváře. Výraznější tvářenka podtrhne jejich průbojnost.

Býk

Někdy je méně více a ženy ve znamení býka o tom ví své. Jsou zatvrzelými milovnicemi klasiky. Jsou přemýšlivé, vyrovnané a introvertní. Proto jim nebude dělat problém zvýraznit vždy jen jednu část jejich tváře, a to buď oči, nebo rty.

Blíženci

Ženy  blíženci jsou jedinečné a s originalitou sobě vlastní by měly přistupovat i k líčení. Těmto ženám v kosmetické taštičce určitě nechybí make-up, na který se spoléhají už léta. Zároveň však nemají problém poslechnout aktuální trendy a sem tam i více vybočit z kolejí svého tradičního líčení.

Rak 

Ženy ve znamení raka by neměly na sílu překračovat svou komfortní zónu, a to ani v líčení. Klidně mohou zůstat u přirozeného vzhledu a tělových odstínů, které jim budou slušet nejvíce.

Lev

Ženám ve znamení lva hvězdy nedoporučují sedět v koutě. Naopak by svůj pohled šelmy měly podpořit výraznými kočičími linkami a zvýrazněnými řasami. Pozor ale na nehezký efekt nekvalitních umělých řas. 

Panna

Panny jsou vyrovnané a mají sklon k perfekcionismu. Proto nejlépe udělají, když podpoří sjednocenost pleti a dokonalé linie obočí.

Váhy

Váhy mají velmi křehkou povahu, ale nač svou něžnost skrývat? Naopak ji podpořte růžovými očními stíny a leskem na rty v broskvové barvě. Romantický styl líčení půjde ruku v ruce s aktuálními jarními trendy, kde dominují pastelové barvy.

Štír

Ženy ve znamení štíra v sobě mají dostatek energie, a tak její část mohou použít na experimentování v líčení. V poslední době dost frčí kamínky na tvář, tak proč je nezkusit v kombinaci s barevnými očními stíny a kočičími linkami? Svou tajemnou povahu mohou podtrhnout kouřovými očními stíny.

Střelec

Ženy – střelci jsou zvědavé od přírody a život milují. V líčení se ale mohou držet při zemi. Nejenže si pro svůj působivý vzhled vystačí s nahým líčením, nýbrž jim bude nebezpečně slušet.

Kozoroh

Do experimentování hvězdy nenutí ani kozorohy. Ženy v tomto znamení mohou zapůsobit neutrálním leskem na rty stejně, jakoby si rty natřely tou nejčervenější rtěnkou. Ony samy si totiž dobře uvědomují, že základem jejich krásné pleti je pravidelná péče

Vodnář   

Ženy ve znamení vodnáře rády plavou proti proudu, a proto je trendy v líčení nijak nenadchnou. Nejlépe udělají, když se nalíčí podle své aktuální nálady. Slušet by jim ale mohla khaki a fialová barva očních stínů.

Ryby

Svůdnost v sobě ženy ve znamení ryb nezapřou. Podpořit ji mohou líčením, kterému budou vévodit spíše světlejší tóny. Vrstvení make-upu rybám nesvědčí, a proto dobře udělají, když správnou péčí podpoří bezchybnost své pleti. Té už pak bude stačit jen lehký make-up popřípadě BB krém.